0850 885 1 882 0 530 462 96 89 info@ilpasol.com.tr

Kurumsal


ŞİRKET PROFİLİ

İLPASOL Organik Solucan Gübresi üretim firması 2012 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Organik tarım uygulamalarını geliştirmek için kurulan firmamız Balıkesir ili Bandırma ilçesi Edincik mahallesinde bulunmaktadır.

Organik Solucan gübresi, sıvı ve katı olmak üzere firmamızın faaliyet alanıdır.

Tüm ürünlerimiz Avrupa Birliği’nin uygulama yönetmeliklerine uygun olarak üretilmiştir ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca “Organik Tarımın Esasları ve Uygulanması “ adlı yönetmelik koşullarına uygunluğu belgelenmiştir.

Şirketimiz ayrıca ISO 9001 (kalite yönetim sistemi ) ISO 22000 HACCP (gıda güvenliği yönetim sistemi ) ve TS ISO 10002( Müşteri memnuniyeti Yönetim Sistemi) gibi uluslararası standartlara uygunluğunu belgeleyerek bu sektördeki sorumluluğunu yerine getirmiş ve bu çerçevede de müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklı bir yol izlemektedir. Bu strateji çerçevesinde ilpasol marka oluşumunu tamamlamıştır.

Organik solucan gübresi üretimi günümüzde değişik yöntemlerle yapılmaktadır. İLPASOL, el değmeden teknolojik bir sistem ile üretimini tamamlayıp nihai tüketicinin hizmetine sunulmuş bir üründür, yapısı itibariyle tüm üretim prosesi organiktir.

 

MİSYONUMUZ

İLPASOL Firmamızın süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, bu alanlarda en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider ve akla ilk gelen kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımızdan topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz tarımsal gübre sektöründe Türkiye’nin atılımlarını yönlendiren güçlerden biri olmaktır.

 

DEĞERLERİMİZ

Faaliyetlerimizi aşağıdaki değerler çerçevesinde sürdürmeyi, ülkemizin ve toplumumuzun faydası ve geleceği için bir sorumluluk olarak kabul ederiz.

Başta eğitim olmak üzere toplumsal bilinci artırmaya yönelik sosyal sorumluluk projelerine, kültürel ve bilimsel faaliyetlere önem verir ve destekleriz.

Sosyal Medya
Blog
İletişim Bilgileri
Telefon
0850 885 1 882 - 0 530 462 96 89
E-Mail
info@ilpasol.com.tr
Adres
Edincik Mh. Karabacak Satköy Mevkii No:55 Bandırma / Balıkesir / TÜRKİYE